Skip to content
Menu

Wesela w Gościuńcu

wyjątkowe wesela

Organizacja przyjęcia weselnego to spore wyzwanie, wymagające zaangażowania oraz skrupulatności. Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu dla każdej młodej pary, a przyjęcie weselne jest jego uwieńczeniem. Ten dzień zapada głęboko w pamięć oraz serce, i nawet po upływie wielu lat budzi ogromne emocje. Dlatego niezwykle ważne jest, aby miał odpowiednią oprawę, atmosferę i został w sposób profesjonalny przygotowany.

Gościniec na Rozdrożu oddaje do Państwa dyspozycji przestronną, komfortową i klimatyzowaną salę weselną, bankietową, która pozwala na urządzenie przyjęcia, w którym uczestniczyć może 130 osób. Z sali istnieje możliwość bezpośredniego przejścia na taras, a następnie na łąkę kwietną, gdzie zaznać można ochłody i w pełni się zrelaksować.

Dla osób marzących o ślubie w plenerze proponujemy organizację ceremonii zaślubin w Gościńcu na Łące – miejscu stworzonym specjalnie dla miłośników zieleni i przebywania na świeżym powietrzu.

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych i z przyjemnością podzielimy się tym doświadczeniem z Państwem. Korzystając z oferty Gościńca na Rozdrożu otrzymujecie Państwo kompleksową i profesjonalną obsługę.

W celu jak najlepszego dopasowania się w gust naszych Gości, mamy do wyboru wiele wyjątkowych dodatków, takich jak: stoły proste lub okrągłe, miękkie krzesła z pokrowcami albo drewniane, itp. Charakter dekoracji ustalamy wspólnie z parą młodą określając styl, rodzaj użytych kwiatów czy dodatków. Mamy też do zaoferowania dodatkowo płatne atrakcje, które zapadną w pamięci jako ciekawe urozmaicenie, czyli: słodki stół z bogatą gamą wyrobów własnej produkcji, bufety tematyczne, bufety z lemoniadą bądź ponczem, nalewaki z piwem rzemieślniczym, bufety z alkoholami regionalnymi, itp.

Olbrzymią uwagę przykładamy do kulinarnego aspektu wesela – menu ustalamy wspólnie z Gośćmi, uwzględniając różnorodne upodobania oraz dopasowując dania do całej uroczystości. Zapewniamy wyśmienite dania stworzone z lokalnych produktów najwyższej jakości oraz profesjonalną, serdeczną obsługę.

Sala weselna

Ponadto wynajem sali weselnej w hotelu wiąże się z możliwością zarezerwowania noclegów dla gości, aby nikt nie musiał psuć sobie zabawy martwiąc się o powrót do domu. W takim przypadku na rezerwację pokoi zapewniamy rabat.

Naszym głównym atutem jest indywidualne podejście do organizacji wesela tak ,aby zadbać o każdy szczegół oraz w pełni zadowolić Młodą parę oraz Gości. Doświadczona oraz profesjonalna obsługa zaopiekuje się waszymi Gośćmi, a profesjonalni kucharze zadbają o staranność i smak wydawanych dań podczas przyjęcia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą czekamy na Was!!! Wynajmując naszą salę weselną, każda Młoda Para otrzymuje od nas nocleg w pokoju dla nowożeńców oraz bufet owocowy gratis.

KONTAKT sala weselna:
email: gościniec@narozdrozu.pl
Sabina Gut tel. 660 677 331

tagi strony: sala weselna Jaworzno, sala weselna Oświęcim, sala weselna Chrzanów, sala weselna Libiąż

sala-weselna-gosciniec-na-rozdrozu-6535
sala-weselna-gosciniec-na-rozdrozu-0975
sala-weselna-gosciniec-na-rozdrozu-7689
sala-weselna-gosciniec-na-rozdrozu-7622
sala-weselna-gosciniec-na-rozdrozu-1231
sala-weselna-gosciniec-na-rozdrozu-6863
rozdroze-wesela-9021
rozdroze-restauracja-5466
rozdroze-restauracja-5421
rozdroze-restauracja-6500