Skip to content
Menu

przytulne pokoje gościnne

Gościniec na Rozdrożu oferuje noclegi w pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych. Doba hotelowa trwa od 14:00 do godziny 12:00 dnia następnego. Naszym Gościom zapewniamy bezpłatny dostęp bezprzewodowej sieci wi-fi oraz parking.

Pokoje są klasycznie urządzone i wyposażone w telewizor, łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Każdy z pokoi obejmuje część wypoczynkową. Łóżeczko oraz inne akcesoria dla dzieci dostępne są na życzenie w recepcji.

Co istotne, w trosce o zdrowie, bezpieczeństwo oraz komfort naszych Gości pokoje systematycznie podlegają ozonowaniu, dzięki któremu pozostają pozbawione roztoczy, bakterii, grzybów czy wirusów.

W Gościńcu na Rozdrożu, do dyspozycji Gości jest ogród, restauracja i mini sklepik z naszymi produktami, a nasza restauracja od godziny 7:00 do 11:00 serwuje śniadania w postaci czterech zestawów do wyboru.

Gościniec jest oddalony o 11 km od Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu, 60km od Krakowa, a od autostrady A4 obiekt dzieli 18 km. Warto wspomnieć, że nieopodal naszego urokliwego miejsca w promieniu 22km, leży popularna Energylandia – jest możliwość zakupu biletów do Energylandii u nas w Gościńcu, która każdego roku przyciąga wiele osób szukających wrażeń w parku rozrywki. Po dniu pełnym wrażeń na karuzeli czy rollercoasterze oferujemy wypoczynek w zacisznym zakątku Gościńca.

rozdroze-pokoje-goscinne-4335
rozdroze-pokoje-goscinne-9864
rozdroze-pokoje-goscinne-4548
rozdroze-pokoje-goscinne-8976
rozdroze-pokoje-goscinne-8807
rozdroze-pokoje-goscinne-8790