Skip to content
Menu

Imprezy okolicznościowe

Chrzciny i komunie

Chrzciny i komunie to w naszej tradycji niezwykle ważne chwile, zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców oraz ich bliskich. Zamiast martwić się organizacją przyjęcia we własnej przestrzeni mieszkalnej – polecamy skorzystać z oferty Gościńca na Rozdrożu i urządzić przyjęcie w eleganckiej restauracji, przestronnej sali bankietowej z możliwością wyjścia na taras, lub na naszą kwiecistą Łąkę.

Skorzystanie z naszej oferty wiąże się także z nieocenioną pomocą w skomponowaniu menu. Dania na chrzciny to najczęściej tradycyjne, lokalne potrawy, które są naszą specjalnością. Dzięki nam możecie Państwo bez stresu zająć się przygotowaniami do uroczystości, a sprawną organizacją i stworzeniem wyjątkowej oprawy zajmie się dla Państwa Gościniec na Rozdrożu.

Nie bez znaczenia jest również możliwość wynajęcia pokoju, np. dla gości, którzy przyjeżdżają z daleka lub dla rodziców i dziecka – wówczas można połączyć chrzciny czy komunię z rodzinnym weekendem. W takim przypadku na rezerwację przysługuje Państwu rabat.

Imprezy firmowe

Przyjęcia firmowe mogą mieć charakter imprezy integracyjnej dla pracowników, podczas której można zapomnieć na chwilę o biurowej codzienności i oddać się szalonej zabawie. Tego rodzaju przyjęcia to najbardziej wyczekiwane przez wydarzenia w życiu firmy, które wzmacniają relacje między pracownikami oraz zwiększają utożsamianie się z firmą.

Imprezy firmowe w Gościńcu pozwolą się znakomicie zrelaksować, by później wrócić do pracy z większym entuzjazmem, zaangażowaniem i świeżą dawką kreatywności. Tego rodzaju przyjęcia możecie Państwo urządzić zarówno wewnątrz bazując na sali bankietowej lub restauracji, jak również w plenerze, gdzie do Państwa dyspozycji jest przestronny namiot oraz grill. Takie rozwiązanie pozwoli na stworzenie niezobowiązującego przyjęcia, którego goście będą czuli się swobodnie i komfortowo.

Bankiety i jubileusze

W Gościńcu na Rozdrożu znajdą Państwo idealną salę na bankiet – stworzoną do bankietów stojących w stylu angielskim oraz tych tradycyjnych.

Uroczyste bankiety to nie tylko spotkania oficjalne czy biznesowe – w Gościńcu na Rozdrożu z powodzeniem urządzicie Państwo również mniej formalne spotkania – okazją do tego rodzaju przyjęć mogą być urodziny, okrągła rocznica ślubu, zaręczyny czy świętowanie jakiegoś dużego sukcesu jak np. obrona doktoratu.