Skip to content
Menu

odkryj domki na łące

Wychodząc naprzeciw  potrzebom naszych gości tuż obok Gościńca na Rozdrożu stworzyliśmy wyjątkowe, przestronne, pełne zieleni, kwiatów i ziół miejsce. Jest ono tłem dla nowoczesnych apartamentów oddanych do użytku w 2022 roku. 

Dołożyliśmy wiele starań, by pokoje były urządzone w najlepszym stylu. Łączą minimalistyczną i ponadczasową elegancję z nowoczesna oprawą w postaci wyposażenia oraz sprzętu.

Każdy z apartamentów składa się z salonu, antresoli z częścią sypialniana  oraz łazienki, posiada klimatyzację oraz  tv z Internetem. Apartamenty na łące z doskonałym designem sprawią, że Wasz pobyt będzie niezapomniany 


domki-na-lace-nocleg-libiaz
nocleg-nowoczesne-domki-libiaz-chrzanow-9032
nocleg-nowoczesne-domki-libiaz-chrzanow-5402
nocleg-nowoczesne-domki-libiaz-chrzanow-4390

Grono naszych pracowników w sposób profesjonalny zadba o najmniejszy detal tak, aby ten wyjątkowy czas został w pamięci Gości na zawsze. Dołożymy wszelkich starań o to, by ten dzień był rzeczywiście wyjątkowym wydarzeniem, a wszystkie przygotowania z nim związane kojarzyły się wyłącznie z radością i podekscytowaniem.

Do dyspozycji Gości jest przestronny namiot, grill oraz taras. Dodatkowo będzie możliwość organizacji jednej z kolacji weselnych w formie grilla na zewnątrz, zamiast serwowania dań do stołów na sali.