Skip to content
Menu

odkryj Gościniec na Łące

Podążając za potrzebami naszych gości tuż obok restauracji stworzyliśmy wyjątkowe, przestronne, pełne zieleni, kwiatów i ziół miejsce, które nazwaliśmy Gościńcem na Łące. Szczególnie polecamy uroczystość zaślubin na świeżym powietrzu, w bardzo swobodnej i niezobowiązującej atmosferze.

Zaślubiny to szczególny moment dla Młodej Pary, dlatego należy nadać temu wydarzeniu wyjątkowy charakter i niepowtarzalność. Istotne jest miejsce i atmosfera, w jakiej się odbywają. W tym szczególnym dniu dbamy o każdy szczegół, by wszystko przebiegło zgodnie z planem.

logo-gosciniec-na-lace-260

Grono naszych pracowników w sposób profesjonalny zadba o najmniejszy detal tak, aby ten wyjątkowy czas został w pamięci Gości na zawsze. Dołożymy wszelkich starań o to, by ten dzień był rzeczywiście wyjątkowym wydarzeniem, a wszystkie przygotowania z nim związane kojarzyły się wyłącznie z radością i podekscytowaniem.

Do dyspozycji Gości jest przestronny namiot, grill oraz taras. Dodatkowo będzie możliwość organizacji jednej z kolacji weselnych w formie grilla na zewnątrz, zamiast serwowania dań do stołów na sali.