ZAPRASZAMY

Poniedziałek  10 - 22

Wtorek » Piatek  7 - 22

Sobota  10 - 22

Nd/święta  10 - 22

|
PL / EN

Duża sala weselna Jaworzno i Oświęcim

Duża sala weselna w Gościńcu na Rozdrożu zapewni Państwu komfort i wygodę Znalezienie odpowiedniej sali weselnej to połowa sukcesu organizacji przedsięwzięcia ślubnego. Przestrzeń, do której zapraszają Młodzi Nowożeńcy swoich gości, powinna być przede wszystkim przestronna, przytulna i nosić znamiona dobrego gospodarstwa, w którym człowiek nie będzie głodny i odnajdzie dla siebie chwilę spokoju. Wynajęcie dużej sali weselnej to pierwszy krok przygotowań weselnych. Jeśli przestrzeń, jaką oferuje Gościniec na Rozdrożu, Państwu odpowiada, to zachęcamy do kontaktu, opowiemy o naszej ofercie weselnej. Sala weselna to nie wszystko Podejmując współpracę z naszym gościńcem, powierzają nam Państwo organizację bardzo ważnego wydarzenia. Zdajemy sobie sprawę, jaką wagę ma dzień wejścia w związek małżeński, dlatego w trosce o Państwa spokój, umożliwiający doświadczanie i przeżywanie własnego wesela, kwestie organizacyjne i techniczne bierzemy na siebie. Zapewniamy profesjonalną obsługę i współpracę z doświadczoną Manager ds. Organizacji Wesel. Dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów, zapewniamy indywidualne podejście. Doradzamy, nie narzucamy. Przestrzeń naszej sali weselnej aranżujemy wedle Państwa gustu. Salę weselną już mamy, co będziemy jeść? Dobre wesele ściśle łączy się z dobrym jedzeniem. Nasz Gościniec na Rozdrożu oferuje Państwu szereg propozycji do wyboru w kwestii menu weselnego. Podpowiadamy, jaka ilość jedzenia będzie wystarczająca dla danej liczby gości oraz jakie dania warto serwować, by goście byli zadowoleni. Dbamy o jakość przygotowywanych posiłków, wszystkie dania szykujemy tuż przed weselem, niczego nie mrozimy. Składniki, z jakich tworzymy potrawy, są starannie wyselekcjonowane z pobliskich hodowli i upraw. Dokładamy wszelkich starań, by serwowane dania nie tylko były smakowite i świeże, ale również by kusiły gości samym wyglądem.
Wynajmując naszą salę weselną, każda Młoda Para otrzymuje od nas nocleg w pokoju dla nowożeńców oraz bufet owocowy gratis.
KONTAKT: email: gościniec@narozdrozu.pl Sabina Gut tel. 660 677 331 tagi strony: sala weselna jaworzno, sala weselna oświęcim